ŞİRKET PROFİLİ Geri Dön

Termokon Endüstriyel Soğutma Sistemleri Sanayi ve Ticaret olarak; Sahip olduğumuz deneyimli kadromuz güçlü şirket yapımız ile endüstriyel soğutma sektöründe 2001 yılından beri hizmet vermekteyiz. Dostlarımız olarak gördüğümüz müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli olarak ürün ve hizmet gamını yenilemekte ve değişen şartlara uygun olarak geliştirmekteyiz. Ekibimizin 25 yıllık sektör tecrübesi ve bilgi birikiminin üzerine inşa ettiği yaklaşımımızla, yurt içi ve yurt dışında birçok başarıya imza atarak; enerji dostu ürün anlayışı, özel yazılım ve ERP sistemi, 7/24 servis hizmetiyle teknolojiye ve insana yatırım yapmaktayız.

Her geçen gün hızla artan müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini teknolojideki en son yeniliklerle karşılamanın yanı sıra ürün ve sistem kalitesini CE, TSE, HYB, ISO 9001, ISO 14001, GOST-R ve UKR SEPRO belgeleriyle taçlandırdığımızı düşünmekteyiz. Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında gerçekleştirdiğimiz projelerdeki kusursuz iş anlayışımız sayesinde her yıl yüzde yüze yakın bir büyüme göstermekteyiz. Gıda, lojistik, tekstil ve denizcilik gibi Türkiye' nin önde gelen sektörlerine, hizmet odaklı yaklaşımımız müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemi göstermektedir.

En büyük gurur kaynağımız müşterilerimizin bütün projelerinde tekrar tekrar bizimle çalışmayı tercih ederek ürünlerimize ve hizmetimize duydukları güveni bize göstermeleridir.

Üretici kimliğimizin yanında anahtar teslim projelerde gösterdiğimiz hassasiyetle sektörde başarılı bir taahhüt firması olarak yerli sermaye ve üretim gücüyle dünyaya açılan bir pencere olma vizyonuyla her geçen gün ilerlemekte ve var gücüyle çalışarak yolumuza devam etmekteyiz. Faaliyet alanlarımızı sektörün tüm ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyerek ürün gamımıza kattığımız markalarımızla genişletmekteyiz.

Termokon; Thermocon endüstriyel soğutma cihazları, Thermopanel soğukdepo panelleri, Thermodoor soğuk depo kapıları, Thermoice buz makinaları, Thermoref reyon dolapları, Thermovan araç soğutucuları, Thermoser teknik servis markalarıyla hizmet vermektedir.

DOWNLOAD PDF   /   TÜM PDF DOSYALARINI İNCELE