SERVİS & BAYİLERİMİZ Geri DönDeğerli Müşterilerimiz;

Teknik servis hizmeti ile müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlama hedefiyle çalışan firmamız THERMOSER, 25 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesiyle sizlere hızlı ve doğru çözümleri sunmaktan mutluluk duymaktadır.  Kaliteyi öncelik edinmemiz ve müşterilerimizin her birinin isteklerine en kısa sürede etkin çözümler üretmemiz,  müşterilerimizin bizim için ne kadar değerli olduğunu göstermektedir. Ayrıca hizmet kalitemiziISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi sertifikası ile taçlandırmış bulunmaktayız. Firmamız THERMOSER,  uzman kadromuz ve kaliteli ekipmanlarımız ile hizmet talep eden müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için her daim son teknolojiyi kullanmayı ilke edinmiştir. TERMOKON markalı ürünlerimizin arıza ve bakım işleri firmamız THERMOSER tarafından yapılmaktadır. Önceliğimiz olan siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için kaliteden ödün vermeden en mükemmel hizmeti sunmaktayız.“Bir derece bile önemlidir ‘’sloganıyla yola çıkarak servis hizmetinde gösterdiğimiz hassasiyetle müşterilerimizin memnuniyetini ve bağlılığını en üst düzeyde sağlamayı misyon edinerek hizmetlerimizi güven ilkelerini temel alarak sunmaktayız.

Satışın yanında satış sonrası desteğin müşteri memnuniyeti açısından önemini kavramış bir vizyonla TERMOKON servis kalitesini en önde tutup siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için gereken tüm hizmetleri sunmaktadır.

7/24 SINIRSIZ HİZMET

İstek ve taleplerinizi 7/24 ulaşarak iletebileceğiniz Teknik Servis Numaramız: 0541 262 33 38 dir. Siz değerli müşterilerimizin hizmet taleplerini bekleme olmaksızın, en kısa sürede yerine getirmek en önemli prensiplerimizdendir.SEKTÖRDE BİR İLK DAHA!

Hizmet kalitemiz gereği tüm servis-bakım aşamaları internet üzerinden çalışan özel ERP yazılımımız üzerinden işlemekte ve izlenmektedir. Servis talebinizi merkezimize ilettiğiniz anda saha ekiplerimize görev tanımlaması yapılır ve size en yakın ekibimiz adresinize yönlendirilir. Ekiplerimiz gerekli sorun tespitini yaparak ürünleriniz garanti kapsamı dışında ise sistem üzerinden tekliflerini iletirler. Onayınıza istinaden sorun giderilir ve sektörde bir ilk olarak anında cep telefonu ve mini termal yazıcı ile faturanız kesilir, teslim edilir ve tercihinize bağlı olarak kredi kartı ya da nakit ödeme seçeneği sunulur.

PERİYODİK BAKIM GÜVENCESİ

Sürdürülebilir verimlilik için THERMOSER olarak biz, siz değerli müşterilerimizin garantisi tamamlanmış tüm ürünlerinizi periyodik bakım anlaşmaları ile güvence altına alıyoruz.ÇEVRE DOSTU

Temiz bir çevreye önem veren ve sosyal sorumluklarının bilincinde olan bir kuruluş olarak,  faaliyetlerimiz sırasında doğaya karşı oluşabilecek olumsuz etkilerimizi en aza indirgeyebilmek için gereken önlemleri almak bizim için hayati önem taşımaktadır. Bu kapsamda; çevre ile ilgili yürürlükte bulunan tüm kanun ve yönetmeliklere uymak ve doğa dostu ürünleri kullanmak çevre politikamızın temelini oluşturmaktadır.

THERMOSER olarak biz ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi’nin aktif bir şekilde uygulanması amacıyla, ürünlerimizde ve sistemlerimizde çevreye zararlı olmayan R 404 A / R 134 A gibi gazları kullanmaktayız.UZAKTAN İZLEME, YÖNETME VE RAPORLAMA

THERMOSER’ in sizlere sunduğu uzaktan izleme sistemi ile dünyanın neresinde olursanız olun tüm depolarınız sizlere akıllı telefonunuz kadar uzakta. Sizlere sunduğumuz uzaktan izleme sistemi ile online olarak her an her yerde depolarınızı izleyebilir, raporlar alabilir ve sisteminize komutlar göndererek odalarınıza müdahaleler yapabilirsiniz. Ayrıca odalarınızda herhangi bir alarm durumu gerçekleşmesi halinde sistem sizlere sms, mail, fax vb. yollarla haber gönderir ve sizleri anında bilgilendirmiş olur. Sizlerin istek ve ihtiyaçlarına bağlı olarak izleme modülü tesisinize kurularak izleme sizler tarafından yapılabilir ya da Thermoser Uzaktan İzleme Birimi tarafından izlenecek şekilde kurulabilir.

Türkiye genelinde ve yurt dışında birçok noktada uzman servis kadromuzla müşteri memnuniyetini ve bağlılığını sağlamaktayız. Ayrıca 7/24 sağladığımız servis sistemiyle tüm noktalarda en geç dört saat içinde müdahale ederek kullanıcılarımızın, ürünlerini %100 güven altına almasını sağlamaktayız.

TERMOKON marka cihazlarınıza garanti süreci sonunda ve diğer marka cihazlara periyodik bakım hizmeti sunarak cihazlarınızın kullanım ömrü boyunca en verimli şekilde çalışmasını sağlamaktayız. Ürünlerimize yurt içinde 2 yıl , yurt dışında 1 yıl olarak sunduğumuz garantimize ek olarak tüm ürünlerimiz için 10 yıl yedek parça temin garantisi sunmaktayız.

Servis talebinizin alınmasından karşılanması aşamasına kadar tüm süreçler online olarak gerçekleşmektedir. Ayrıca kurmuş olduğumuz barkod sistemi ve el terminalli servis ağımız sayesinde ürün ömrü boyunca ürünlerimizin izlenebilirliği sağlanmaktadır.