SOĞUK ODA RAFLARI SOĞUK ODA RAFLARI / termokon

SOĞUK ODA RAFLARI

SOĞUK ODA RAFLARI Ticari seri soğuk oda raflarımız standart ölçülerde olup  boyalı, kromaj kaplama ve paslanmaz olmak üzere 3 ayrı grupta toplanmaktadır.  Endüstriyel soğuk hava depolarında proje bazlı ihtiyacınız doğrultusunda farklı özelliklerde tekliflendirme çalışması yapılmakta olup konu ile ilgili teklif taleplerinizi satış ekibimize  iletebilirsiniz.

TİCARİ SERİ SOĞUK ODA RAFLARI

Boyalı;
Kromaj kaplama;
Paslanmaz;

STANDART ÖLÇÜLER

46x91x183
46x122x183
46x152x183
46x183x183
61x91x183
61x122x183
61x152x183
61x152x183

Genel özellikler;

*Ortalama her kat için 130 kg.

Raf
Çubuklardan meydana gelmiş hasır köşeler ve ortak takviye zigzag şeklinde birbirine puntalanmış sağlam yapıya sahip. Köşelerde konik parçalar poliamid ayak tutucuları sıkar.

strong>Ayak
25 mm borudn yapılmış. 25 mm'de bir olmak üzere boğumlar bulunu. Ayak üst kısımları tapa ile kapatılmış, alt kısım terazi için civatalı, civata kafaları geçmeli plastik tapalı.

BOYALI

Toz Boya
Elektrostatik olarak malzemeye uygulanmış ve 130 derecede fırınlanmıştır. Dekoratif amaçlı ev, ofis ve kuru depolar için uygun, çeşitli renk seçenekleri sunar.

KROMAJ KAPLAMA

Krom - Nikel Kaplama
Krom kaplama, nikel-kromun elektro-kimyasal kaplaması ile oluşmuş çok parlak bir görünüme sahiptir. Sert ve dayanıklı olan krom, hem ucuz, hem de göz alıcı bir malzemedir. Kuru depolar, dekorasyon, showroom ve satış noktaları için uygundur.

PASLANMAZ ÇELİK

Paslanmaz Çelik
En üst kalite ürün. Tamamı 304 kalite paslamaz çelikten mamül, çizilmeye ve oksidasyona karşı son derece dayanıklı ve sert bir yüzey için elektropolisaj yapılmış. Soğuk odalar, ıslak ve nemli ortamlar için ideal bir ürün.  

DOWNLOAD PDF  /   TÜM PDF DOSYALARINI İNCELE

SOĞUK ODA RAFLARI SOĞUK ODA RAFLARI SOĞUK ODA RAFLARI SOĞUK ODA RAFLARI SOĞUK ODA RAFLARI SOĞUK ODA RAFLARI SOĞUK ODA RAFLARI

SOĞUK ODA RAFLARI

SOĞUK ODA RAFLARI