Köşe Tipi Sandwich Panel

Köşe paneller, duvar köşe birleşimlerinde kesim ve aksesuarlı birliştirme detayı istemeyen müşterilerimiz için özel olarak dizayn edilmiş olup estetik ve sızdarmazlık olarak mükemmel bir çözüm olmakla birlikte montaj kolaylığı ve süresi açısından da büyük avantajlar sağlamaktadır.
İstenilen oda boyutlarında endüstriyel panellerde olduğu gibi panel kesimine ihtiyaç duyulmaz. Duvar panelleri tam istenilen boyutta olacak şekilde özel ebatlarda parçalar halinde üretilir. Aynı şekilde tavan ve zemin panelleri içinde tüm paneller ihtiyaç kadar üretilir. Bu uygulama sayesinde iç ve dış dikey kenarlarda aksesuar kullanımına gerek olmamaktadır. Böyle dikey kenar birleşimleri kusursuz bir birleşim oluşturur ve estetik olarak da fark yaratır.
AVM, özel mülk kurulumları gibi montaj esnasında daha temiz ve sessiz çalışmayı gerektiren projelerde panel kesim işlemi derdini ortadan kaldırmaktadır. Gemi ve yat projeleri gibi çok dar ortamlarda çalışmayı gerektiren özel projeler için montajın hızlı ve sorunsuz ilerlemesini sağlamaktadır. Özellikle çok kolonlu büyük depolar için kolon kaplamalarının kusursuz görünmesini sağlayacağı için idealdir.
Standart olarak 4 metreye kadar üretilmekte olup özel projelerde farklı çözümlerle daha uzun olarak da üretilebilmektedir.